Kuriérske služby

Snažíme sa poskytovať čo najširšie kuriérske služby pre vás — našich zákazníkov! Špecializujeme sa predovšetkým na expresné zásielky po Slovensku, avšak máme aj širokú paletu služieb v meste Prešov. V neposlednom rade Vám ponúkame aj bezkonkurenčné doplnkové služby.

Kuriér pre Slovensko

Základnou službou je expresné doručovanie zásielok nasledujúci pracovný deň na území celého Slovenska. Prepravné sadzby za zásielky sa stanovujú podľa skutočnej hmotnosti zásielky. Zásielkou sa rozumie list, dokumenty alebo balík obsahujúci tovar, prípadne i viac balíkov, ktoré sú podané k preprave v jednom časovom okamihu, v rovnaký deň od jedného odosielateľa a sú určené pre jedného príjemcu. Prehľad sadzieb a rýchlu kalkulačku na výpočet nákladov nájdete v našom cenníku.

Kuriér pre Prešov

Základnou službou je expresné doručovanie zásielok v rámci mesta Prešov. Po individuálnej dohode však vieme zabezpečiť dopravu zásielok aj do okolitých miest a obcí, ako napríklad Košice, Sabinov, Bardejov, atď.

Mestská expresná kuriérska služba v rámci mesta Prešov sa vyznačuje predovšetkým:

  • Komplexnými službami - Služby, ktoré Vám poskytujeme sú komplexné vo všetkých smeroch. Zabezpečujeme dopravu mini, malých, stredných a veľkých zásielok v rámci mesta Prešova. V širokej miere sa snažíme vyhovieť akýmkoľvek individuálnym požiadavkám
  • Rýchlosťou - Doručenie objednávky od jej vyzdvihnutia garantujeme v rámci mesta Prešov do 1 hodiny, poprípade zásielku doručíme v čas, ktorý si Vy stanovíte!
  • Komfortom a spoľahlivosťou - Vy si vždy určujete presné miesto vyzdvihnutia a doručenia zásielky. Nezáleží na čase kedy zásielku objednáte, Vy si vždy určujete aj jej čas vyzdvihnutia a doručenia. My Vám tak zaručíme bezpečné a včasné doručenie zásielky prostredníctvom nášho kuriéra.
  • NONSTOP prevádzkou - Neobmedzujeme čas prepravy zásielok. Prepravu si je možné objednať kedykoľvek, vo dne, či v noci, v pracovný deň aj sviatok.
  • Doplnkovými službami - Ihneď po úspečnom doručení zásielky je každý klient bezplatne informovaný SMS správou, tak máte prehľad presne kedy bola Vaša zásielka doručená.

Ostatné služby

V rámci komplexnosti služieb sa snažím ponúkať také služby, aké u konkurencie nenájdete. Patrí k nim napríklad non-stop prevádzka, super expresné doručovanie zásielok po Slovensku a iné.

Super expres

Vašu zásielku z východu Slovenska na západ prepravíme do 5 hodín! Veľakrát sa nám stalo, že nám zavolal klient, ktorý potreboval prepraviť urgentnú zásielku z Prešova do Bratislavy ešte v daný deň. To bolo nakoniec aj podnetom k vzniku tejto služby.

Primárne super expresné zásielky prepravujeme z okolia Prešova, avšak pokiaľ nám dáte vedieť s dostatočným predstihom dopredu, sme schopný zabezpečiť super expresnú prepravu kdekoľvek na Slovensku. Cena zásielky je vždy individuálna a určuje sa na základe urgentnosti, hmotnosti a rozmerov zásielky.

Sobotné doručenie

Zásielka podaná na prepravu v piatok do 14:00 bude doručená v sobotu. Pri Sobotnom doručení sa k prepravnému účtuje príplatok 3,50 €

Spätné zaslanie dokumentov

Pokiaľ potrebujete zaslať dokumenty napríklad na potvrdenie, či podpis, vieme zabezpečiť aj ich navrátenie k Vám. Túto službu poskytujeme len naším stálym klientom. Cena za doplnkovú službu Spätné zaslanie dokumentov je 3,00 € za zásielku.

Preprava vína

Preprava vínových fliaš v rámci vnútroštátnej prepravy po SR je vďaka špeciálnemu kartónu a systému uloženia fliaš bezpečná. Prepravné a obal na 3 fľaše: 8,30 €; 6 fliaš: 9,63 €; 12 fliaš: 11,95 €. Služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov.